RSS
sobota, 02 marca 2013
Wiosna Panie s...............

Wstąpiły we mnie - na chwilę - jakieś wiosenne siły i dopadła wena. Poszukuję, przerabiam, tworzę. Oto kilka nowych.

wtorek, 25 września 2012
... a po przerwie ... białe buty

No właśnie... po przerwie.

Minęła zima, przyszła wiosna, za nią lato, teraz mamy jesień. Twórczość/wena miała swoje wzloty i upadki, więcej pokazałam na FB niż tutaj. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zebrałam się do pokazania tego co ost. zostało stworzone. Ciąg dalszy nastąpi i postaram się wstawić trochę fotek mej twórczości kolczykowej.

Przejdźmy do butów :) To co kobieta lubi najbardziej. Pomysł narodził się ... w głowie - dziwne prawda :) W każdym bądź razie, najpierw były buty - białe - którymi trzeba się było zająć. Jakoś je ubarwić. Później próbowałam znaleźć w sieci "czegoś" - i ciężko to było znaleźć. Nie udało mi się znaleźć czegoś w podobie (hand made). Motyw wleciał do głowy sam - lubię muffinki, lubię Dextera, wampiry ... połączyło się to w takie małe "creepe" coś. Z pomocą artystki mej siostry ciotecznej - zostało stworzone to dzieło.

Pomysłów w głowie jest sporo, czasem gorzej z realizacją, bo jak leń we mnie wstąpi to jakoś już nic mi się nie chce. Jak każdy mam dni, kiedy się tworzy i tworzy - dla samej siebie, bo później się okazuje, że jednak mam dziwnie inny gust niż cała reszta :D Dlatego tak nie lubię tworzyć "do szuflady", bo dla mnie to musi być perfekcyjne, a ludzie dla których coś tworzę, biorą czasem co popadnie :) I to mnie niepokoi - to, że dla innych "powinnam" tworzyć zupełnie inną "sztukę". Plusem tworzenia jest to, że mam kolczyki na każdą okazję, porę dnia i roku, na każdy dzień tygodnia i miesiąca - tyle tego jest :D Ostatnio lubię tworzyć coś z niczego. Kolczyki z kapsli, śrubek, Fimo - słodkie kolczyki, agrafek ... zobaczymy co się jeszcze znajdzie.

Mam nadzieję, że tym razem ciąg dalszy nastąpi trochę szybciej :)

 

 

niedziela, 20 lutego 2011
Noc... gdy się nie śpi

 

 

 

 

14:25, aledonna
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 23 stycznia 2011
I n f o r m a c j a

Dla wtajemniczonych i mniej wtajemniczonych - jak czegoś tu nie ma to zawsze może się pojawić, trzeba dać znać, że jest zapotrzebowanie i ... zadziałamy.

Wena trochę zamarzła, ale gdzieś tam jest - może czeka na wiosnę.

Mam w głowie kilka pomysłów na branzoletki - więc jeśli są chętni to wiedzą, gdzie mnie szukać.

Postaram się dodać coś nowego ;)

00:07, aledonna
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 listopada 2010
After praty po wymianie szafy.

Okazało się, że to pierwszy raz. So so so = jak na pierwszy raz, nie było chyba tak źle. Zainteresowanie było, niewielkie bo niewielkie, ale było. A skoro zainteresowanie było to organizatorki postanowiły po nowym roku zrobić remake (jak się to pisze?) w Bełchatowie, na większej sali i z nadzieją na większą ilość uczestniczek. Głośno daliśmy znać, że TAK - chcemy więcej! Był ktoś kto pstrykał fotki, więc jak tylko je dorwę to się podzielę.

Akcja na plus. Po nowym roku znów wietrzenie szafy i second part - let's start.

Czy w innych miastach też przebiegają takie akcje? Dajcie znać.

:)

piątek, 26 listopada 2010
Wymiana szafy

W końcu i u nas chyba się coś ruszyło.

W sobotę wybieramy się małą ekipką na akcję "Wymiana szafy" - w MCK Gwarek w Grocholicach. Zobaczymy co się będzie działo :)

niedziela, 24 października 2010
Kolszulki :)

 

 

 

Afryka nie taka dzika :)

 

 

 

 

 

 

sobota, 18 września 2010
Hand Made Muffinki

Cynamon kontra pomarańcz kontra czekolada :)

czwartek, 05 sierpnia 2010
Wena

Oto Wenek, który tkwi w kubeczku przy stanowisku pracy, w domu. Jak widać tylko LOVE mu w głowie :)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13
GG 1383135 ("KLIK" i rybka nakarmiona)